[90% discount] [90%]🌇MOROZ HVH CONFIG 🌇3.3 VERSION

NeverLose.cc - Marketplace - Config “[90%]:sunset:MOROZ HVH CONFIG :sunset:3.3 VERSION”
SS HERE
RU Конфиг делался за все моменты, когда я играл с нлом. За это время, я нашел самые оптимальные сеты для всех оружий, также довольно неплохи дефолтные антиаимы. В конфиге очень хорошие визуалы, поэтому за свою цену, я считаю, это лучший конфиг.

EN
The config was done for all the moments when I played with the ufo. During this time, I found the most optimal sets for all weapons, and the default antiaims are also pretty good. The config has very good visuals, so for its price, I think this is the best config.

:check_mark: GOD AA + DEFENSIVE AA NO LUA
:check_mark: P100 RAGEBOT
:check_mark: PRETTY VISUAL
:check_mark: KDR 3+
:check_mark: INSTANT DT
---------------------- [ Contact ] ------------------------------
For any questions dm me in discord: m0roz0v

NeverLose.cc - Marketplace - Config “[90%]:sunset:MOROZ HVH CONFIG :sunset:3.3 VERSION”